O NAS

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów z branży inteligentnych instalacji elektrycznych. Od wielu lat tworzymy innowacyjne i skrojone na miarę rozwiązania dla domów i firm. Wierzymy, że prawdziwą wartością naszej pracy jest bezpieczeństwo i satysfakcja klientów, którzy nam zaufali. Dlatego też nieustannie dążymy do perfekcji, inwestując w rozwój naszych kompetencji i technologii. Celem, który od początku nam przyświeca, jest zapewnienie komfortu wszystkim, którzy pragną korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Dbamy przy tym o stały rozwój, ponieważ potrzeby klientów są dla nas priorytetem. W swoich realizacjach integrujemy do wspólnego systemu wiele różnych technologii i wydobywamy z nich to, co najlepsze.

INT-HOUSE – tym się zajmujemy:

  • Instalacje elektryczne i teletechniczne, od projekty po biały montaż i uruchomienie.
  • Wykonujemy pomiary instalacji i wystawiamy protokoły budynku do użytku.
  • Montujemy wysokiej jakości systemy alarmowe oraz kamery z podglądem na telefonie
  • Montujemy napędy do bram sterowane telefonem.
  • Prowadzimy serwis elektryczny związany z powyższymi przedsięwzięciami.

INT-HOUSE to urządzenia wiodących producentów

  • Systemy alarmowe – Satel.
  • Napędy do bram – Came oraz Nice.
  • Systemy inteligentnego domu – F&Home Radio.
  • Kamery – Novus oraz Dahua.

Komfort i oszczędność z firmą INT-HOUSE

Inteligentne instalacje elektryczne nie tylko podnoszą komfort życia, ale także obniżają koszty rachunków za energię elektryczną. Rozwiązania firmy INT-HOUSE umożliwią zarządzanie energią w Państwa domu. Dzięki naszym inteligentnym czujnikom obecności, oświetlenie automatycznie się włączy i wyłączy, eliminując przetwarzanie energii.

Bezpieczeństwo to priorytet

Bezpieczeństwo inteligentnych instalacji elektrycznych jest kwestią kluczową, ponieważ takie systemy są zintegrowane z różnymi urządzeniami elektrycznymi i sieciami komunikacyjnymi, co może stwarzać potencjalne zagrożenia. Dlatego przywiązujemy niezwykle dużą wagę do tego rodzaju instalacji. Zapewniamy ochronę przed przepięciami, wykorzystujemy tylko certyfikowane urządzenia oraz zabezpieczamy sieci komunikacyjne. Poza tym dbamy o odpowiednie systemy alarmujące i odpowiednią sygnalizację, a także instalujemy zdalny monitoring. Z firmą INT-HOUSE będziesz czuł się bezpiecznie!

Więcej o naszej firmie i realizacjach dowiecie się Państwo z zakładki – OFERTA

Scroll to Top